2020

20. února 2020 - soutěž volňásků v Táboře na letišti Čápův dvůr
S Biglessem jsme vyrazili se v jednu únorovou neděli podívat na modelářskou disciplínu, jejíž pravidla nám sice zůstala nadále utajena, ale i tak nám v mysli zůstalo mnoho zajímavých poznatků. Odjížděli jsme se závěrem, že pokud nám zdraví dovolí dožít se dlouhého důchodu, tak by právě tohle mohl být směr, kterým se vydat.. :-)
 
1. února 2020 - modelářská akce Létání na lyžích v Táboře
Počasí tamním organizátorům vyšlo nádherně, takže si všichni účastníci mohli bezstarostně užít společné létání, zasoupeřit si v soutěži i vyhrát zajímavé ceny, dobře si pochutnat na pravém výborném guláši a především si zase po delším čase pěkně po modelářsku popovídat.
12. ledna 2020 - polétání na Kámeně   
prostě jen tak, když přálo na leden příznivé počasí...
1. ledna 2020 - Novoroční polétání na Kámeně
Jak už bývá mnoho let tradicí, i letos se parta Kámenských modelářů a jejich kamarádů sešla na Nový rok na Kámeně k přivítání dalšího přicházejícího modelářkého roku, aby všichni společně pobesedovali, odvážnější zalétali a většina si symbolicky připila na zdraví. Letošního setkání jsem se bohužel nemohl zúčastnit, neboť pro zdraví mé i komfort modelářských kamarádů jsem uvedený den trávil z objektivních dočasných zdravotních důvodů v místech, kam i císařpán chodí pěšky :-)
Poděkování za pořízení foto a videodokumentace patří Vláďovi a Markétě L. i Radkovi K., kteří mě v této čínnosti tentokrát zastoupili.

© 2009 Práva Mirka prostředního vyhrazena :-)

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode