2019

22. dubna 2019 - Velikonoční pondělí na letišti  
Přes opravdu výjimečně větrné počasí se nás na letišti sešel docela velký počet. Paní Jirousová s dcerou podělily nejen aktivní koledníky výbornými domácími dobrotami a ti nejodvážnější piloti se dokonce pustili do vzduchu. Zaplaťbůh všechny vzlety byly zakončeny i zdárnými přistáními, takže jsme se k domovům vraceli sice řádně vyfoukaní, ale většina i spokojena za dodržení velikonoční tradice.
20. dubna 2019 - Kámen   
Jen tak mezi řečí jsme si řekli, že bychom mohli využít hezkého počasí a dojít si zalétat - slovo dalo slovo a užili jsme si část krásného odpoledne pospolu s letadly.
19. dubna 2019 - u rybníčku ve Lhotě   
Předvelikonoční pohoda a počasí překvapivě nádherné!
22. března 2019 - malá oslava svátku Radka K. ve Lhotě
Využili jsme  jednoho krásného jarního dne k tomu, abychom společně tentokrát v užším kruhu, oslavili svátek Radka K., což se samozřejmě neobešlo bez společného polétání.
17. března 2019 - letiště Kámen
Dnešní setkání se neslo ve znamení výjimečně teplého (a bohužel také výjimečně větrného) počasí, kterému nešlo odolat a tak kdo mohl, vytáhl paty z domova a přišel si aspoň na chvíli zalétat.
24. února 2019 - Kámen
Do hlavní modelářské sezóny je ještě hodně daleko, ale co naplat - když svrbí knipl, nedá se s tím nic dělat :-)
Během odpoledne se krásně vyčasilo, tak není divu, že se nás sešlo toho odpoledne na letišti velké množství. Novinkou po zimě byl dron Standy Buchty a také létající dámské kalhotky (velikostí spíš bombarďáky) Martina Hurdy!
2. února 2019 - "Létání na lyžích" - Tábor, Čápův Dvůr
Přes velmi nepříznivé prognózy větrného a deštivého počasí bylo nakonec v Táboře velmi příjemně. Vítr vůbec nefoukal a z obávaného deště nakonec nespadla ani kapka. Modelářů se sešlo poměrně mnoho, a to nejen z Tábora, ale i širokého okolí. Pro každého účastníka soutěže byl připravený diplom a sada modelářských špendlíků, přičemž ti nejlepší se těšili i z hodnotnějších cen. Jsem osobně moc rád, že putovní cena (lahev alkoholu s malým modelem lyží) zůstává i pro další rok v držení zástupce z řad Kámenských modelářů (vloni vyhrál Libor Patermann, letos Fanda Zelenka). Velmi podařená akce, organizátorům patří velký dík!
1. ledna 2019 - tradiční novoroční létání na Káměně
Kolem 14. hodiny se nás i letos sešlo na tak ošlivě deštivé a větrné počasí docela dost. Ale ti, co vyměnili teplo domácího gauče za nehostinné počasí na letišti, byli odměněni nejen malým symbolickým přípitkem a společným vzájemným přáním hodně zdraví a šťastných přistání do začínajícího roku 2019, ale také pohledem na ohňostroj, především z arzenálu Radka K.

© 2009 Práva Mirka prostředního vyhrazena :-)

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode