Jednotlivé roky v menu vlevo

Návod na zvětšení fotografií pro detailnější prohlížení:
Jak zařídit, aby bylo možné malé fotografie v náhledu u jednotlivých setkání prohlížet ve větší velikosti? U každého malého náhledu fotografie u článku ze setkání (v menu u jednotlivých roků na této stránce vlevo - fotogalerie ze setkání) jsou v pravém vnitřním horním rohu fotografie v šedivé horní liště protnuté dva malé čtverečky. Když na ně kliknete levým tlačítkem myši, otevřele se vám galerie fotografií přímo na serveru Rajče.

Tam už je fotografie v základním náhledu poměrně velká, ale pokud byste ji chtěli vidět ještě větší, tak se vám po najetí myší do obrázku v pravém horním rohu objeví nová šipka. Když na ni kliknete, fotografie se zvětší téměř přes celý monitor. K pohledu na další fotku z konkrétního souboru fotek můžete pak použít nad fotkou umístěné šipky "předcházející" nebo "další", popř. kliknutím na malý bílý trojúhelníček v černém poli spustit automatickou prezentaci fotek v pořadí za sebou.

Pokud si chcete některou z fotografií uložit přímo u sebe do počítače ve velkém rozlišení, klikněte na takto zvětšenou fotku pravým tlačítkem myši a vyberte volbu: "Uložit obrázek jako" a zvolte umístění, kam se u vás v počítači má fotografie uložit.

 

© 2009 Práva Mirka prostředního vyhrazena :-)

Tvorba webu zdarma s WebnodeWebnode