Pokud máte v počítači nainstalovaný letecký simulátor Aerofly Professional Deluxe (dále jen AFPD) a chtěli byste si v teple domova u počítače vyzkoušet, jak se na kámenském letišti létá, vytvořili jsme právě pro vás spolu s Mírou nejmladším prostředí "našeho" letiště. Stačí si z internetových stránek stáhnout kliknutím na tento odkaz komprimovaný soubor AFPD_Kámen.rar a vložit si ho po jeho rozbalení podle návodu do svého počítače mezi ostatní scenérie již dříve nainstalovaného simulátoru AFPD. Postup na vložení do AFPD naleznete po rozbalení archivu v souboru 01_Návod.txt. Pokud by vám činilo nějaké potíže vložit scenérii Kámen do AFPD, klidně napiště mailík, zkusím poradit...

Na prvním obrázku vidíte ukázku přímo z programu AFPD vzdušného prostoru nad letištěm Kámen.

Na druhém obrázku ukázka úvodní stránky programu AFPD jako důkaz plné implementace prostředí letiště Kámen do simulátoru (v pravém dolním rohu úvodního menu ukázka scenérie Kámen, ve výběru scenérií pak na prvním místě tabulky zástupce pro letiště Kámen):

Tak ať se vám u nás hezky létá!

 

Obecně o programu AFPD (zpráva z tisku):

    Profesionální 3D letecký RC simulátor s fotorealistickými nebo počítačem 3D generovanými scenériemi. HD grafika a detaily letadel (modely se mohou skládat až ze 40 000 polygonů) a rozsáhle nastavitelnými simulacemi reálného počasí s termikou a turbulencí; do detailu provedené plně nastavitelné modely.
    Aerofly Professional Deluxe není samozřejmě určen jenom špičkovým pilotům - potěší stejně i naprosté začátečníky. Tomu také odpovídá paleta 68 modelů: cvičné hornoplošníky, větroně termické i svahové, klasické i 3D akrobatické modely - halové i třímetrové, jety, vrtulníky s elektrickým pohonem i spalovacím motorem - pro každého něco! Nový fyzikální model zaručuje věrné a hluboce realistické chování všech strojů i jejich vysoké výkony. Grafické ztvárnění jde do takových detailů, jako jsou odrazy okolního prostředí na lesklých částech modelů; zapnout můžete také třeba kouřové efekty. Realismus simulace podtrhují zvukové efekty zahrnující i věrný svist křídel vašeho větroně.
    Za špičkovým provedením modelů nezaostává ani prostředí, ve kterém budete létat. Vybírat můžete z několika nainstalovaných fotorealistických scenérií. Rozsáhlé jsou možnosti nastavování povětrnostních parametrů, modelování prostředí samozřejmě zohledňuje i vliv terénu na sílu a směr větru, termiku a turbulenci. Fotorealistické scenérie jsou vytvořeny profesionálními programátory na základě fotografií skutečného prostředí, takže se můžete kromě kochání letem vaše ho modelu těšit i obrázky malebné krajiny. Nechybí samozřejmě ani hezky vyvinuté kopce pro svahové létání, pro létání s halovými modely nechybí ani prostorná hala s tvrdými stěnami a naleštěnou palubovkou.
    Unikátní funkcí Aerofly Professional Deluxe je multiplayer umožňují k počítači připojit druhý ovladač a na rozdělené obrazovce cvičit párovou akrobacii, aircombat nebo dokonce aerovlek.
    Pro ovládání simulátoru můžete použít váš vysílač, takže je zaručena i tímto způsobem maximální možná věrnost simulace. Připojuje se prostřednictvím USB interface s kabelem zakončeným konektorem "jack" 3,5 mm, který se připojí do zásuvky učitel-žák. Dle typu vašeho vysílače může připojení vyžadovat odpovídající přechodku.

 

© 2009 Práva Mirka prostředního vyhrazena :-)

Tvorba www stránek zdarmaWebnode